Niepokojący ingres Słońca w Kijowie

W astrologii gwiazdowej, podobnie jak w słonecznej, bardzo dużą wagę w prognozowaniu przykłada się do horoskopów wejść Słońca do poszczególnych znaków kardynalnych, czyli ingresów. Najbliższy taki ingres, ingres w znak Wagi, nastąpi 18 października. Dla większości miejsc na świecie ten ingres nie będzie miał istotnego znaczenia poza jednym — Kijowem.

Ingres Słońca w znak Wagi obliczony dla Kijowa jest bardzo niepokojący z powodu Urana znajdującego się w dokładnej koniunkcji z IC (11 minut!). Uran na IC w wojowniczym znaku Barana w horoskopie ingresu może wróżyć wszystko, co najgorsze dla bezpieczeństwa i integralności. Charakterystyczne wydarzenia dla Urana to wydarzenia nieprzewidywalne i gwałtowne typu: rewolucje, bunty, wybuchy, wojny.

W kontekście prowadzonych w Ukrainie działań wojennych obecność Urana na IC budzi jednoznaczne skojarzenia: możliwość rozgorzenia walk na niespotykaną dotąd skalę w tej wojnie, może nawet włącznie z użyciem broni jądrowej — Uran jest przecież nieobliczalny.

Horoskop ingresu w znak Wagi ważny jest trzy miesiące, o ile kolejny i najważniejszy ingres w astrologii gwiazdowej, ingres Słońca w znak Koziorożca, okaże się istotny.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.